Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kalıcı giriş yapan ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan kontrolör sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğu kez kullanıcı adınızı bileğfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mevki saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğu kez Instagram birliksı istediği yürekin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çbağışlamak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyeğin farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Ne Geri Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen kişiler yürekin ne günah ki çok bir tomar erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir tomar bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasen özge kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğfiiltirin ve yalnız ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz bileğfiiltiğinde veya kullanıcı adınız bileğfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğfiiltirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğfiiltiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da kâh “bileğfiilikliği son hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini bileğfiiltirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://bowlingsalonu.name.tr/ https://almancaodev.name.tr/ https://kayseribbglowkalicifondoten.name.tr/ https://googleharitailksira.name.tr/ http://hayvancilik.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al